Fuji NP1PU-048E
  • Fuji NP1PU-048EFuji NP1PU-048E
Fuji NP1PU-048E
Yueyang Tongtu E-commerce Co., Ltd. ialah penjual NP1PU-048E profesional dan berkualiti tinggi di China. Anda boleh yakin untuk membeli Fuji NP1PU-048E dari kilang kami. Jenis: bekalan kuasa bersepadu Voltan: 380V tiga fasa Kekerapan: 50/60 Hz Kekerapan output: 0 - 400 Hz Nilai semasa: 48A
Kelebihan produk
Fuji NP1PU-048E, sebagai bekalan kuasa 24W, bersaiz sangat padat dan dipasang menggunakan kaedah snap-in rel DIN 35mm standard, yang boleh diletakkan di dalam kabinet elektrik. Ia dilengkapi dengan litar penapisan lengkap dan mematuhi piawaian keserasian elektromagnet (EMC) peringkat industri yang ketat seperti EN61000. Ia boleh menahan gangguan dari grid kuasa dengan berkesan dan mempunyai sinaran elektromagnet yang sangat rendah itu sendiri, yang tidak akan menjejaskan PLC atau penukar frekuensi berdekatan. Sekiranya berlaku keabnormalan, ia akan terputus atau memasuki mod 嗝ing secara automatik, dan akan pulih secara automatik selepas kerosakan diselesaikan, benar-benar memastikan keselamatan peralatan hiliran.
Permohonan
Parameter
Model Produk
Fuji NP1PU-048E
Siri Produk
Unit Pengembangan Siri MICREX-SX / PS
Jenis Modul
Unit Pengembangan Input DC
Bilangan Mata Input
8 Mata
Voltan Masukan
DC 24V
Input Arus
lebih kurang 7mA (Lazim)